Üye Ol


Farmasi Üyelik Formu


Farmasi Kozmetik
Farmasi Üyelik ve Kayıt Sitemiz Aracılığı ile Ücretsiz Olarak Farmasi’ye Üye Olabilir, İster Yarı Zamanlı İsterseniz Tam Zamanlı Çalışarak Limitini Kendinizin Belirleyeceği Oldukça Yüksek Para Kazanabilirsiniz..

Farmasi Üyelik Sistemine Hoşgeldiniz
Yan taraftaki Farmasi Üyelik Formunu doldurmanız halinde danışmanlarımız kısa zamanda sizinle irtibata geçecektir. Üyelik başvurunuzdan sonra ekip arkadaşlarımızla yapacağınız görüşme sonrasında üyeliğiniz açılacaktır. Sadece kendi ihtiyaçlarınız için farmasi’ye üye oluyorsanız ekibimiz sizlere kayıt öncesi ve sonrası online sipariş verme konusunda tam destek verecektir. Kendi ihtiyaçlarınız dışında, bu işten para kazanmak istiyorsanız bu konuyu ekip arkadaşlarımızla paylaşın. Bulunduğunuz İlde bir Farmasi lideri olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü Farmasi’nin en güçlü ekibi her zaman yanınızda olacaktır.

Farmasi Online Üye Kayıt Sistemi

Farmasi online kayıt formunu doldurduktan sonra en kısa süre içinde belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan aranırsınız. Üyelik bilgileriniz alındıktan sonra hemen kayıt işleminiz tamamlanır. Anında sisteme girip sipariş vermeye başlayabilir üye kaydedebilir ve kampanyalarınızı takip edebilirsiniz.