Çift Etkili At Kestanesi Kullananlar

Çift Etkili At Kestanesi Kullananlar

Farmasi Çift Etkili At Kestanesi Kullananlar

Farmasi Çift Etkili At Kestanesi Kullananlar

Farmasi Çift Etkili At Kestanesi Kullananlar , içeriği mentollu örneğin ben migreni olan biriyim başım agridiginda anlima 15 dakika masaj yapiyorum bi soğukluk gevşeme yapio ağrıyı kesiyor ilaç icmekten bikmistim faydasını gordum

At kestanesi varislerde çok faydalı eşim de varış var bacak dizlere uyguluyoruz çok rahatlatiyo

Suruldukten sonra 10 dakika gectikten sonra verdiği serinlik ve mentollu etkisiyle gevsetiyo vücudu sırt bel agrilarinda çok etkili genel anlamda masaj kremi olarakda kullanilabilinir öneririm.

Yorumlayan: Ayşe Selin / Kastamonu

Ben sadece şunu ilete bilirim o kadar anlatım ve kullanım dan dolayı 10 yaşındaki oğlum bir yeri ağrıdığında tek dediği anne şu senin at kestanesi nerde bana lazım

10 yaşında kinin beynine işlemiş ve astım çocuğudur. Göğüs ve sırt sürerim

Ama ben gece yatarken yüzüme sürerim çünkü cok güzel gerginlik ve rahatlama veriyo bana tşk.

At kestanesi ekstraktı, sarı kantaron, mentol, esansiyel yağlar ve nane içeren formülüyle cildinizi rahatlatır, ferahlatır ve yenilenmesine yardımcı olur. Arnika ve Biberiye yağları ile cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar ve besler. Sırt, boyun, kol ve bacaklarınıza masaj yaparak uygulayın.

Doğal ağrı kesicidir. Yorgun, şişmiş ve damarları genişlemiş olan ayaklar için uygundur! Dr.C.TUNA’nın darmarlar için ürettiği bitkisel Farmasi masaj jelleri ayakların alt kısımlarındaki ağırlık ve yorgunluk, şişmiş ayaklar, varisleşmiş damarlar, kaslarda ağrılar ve romatizmal ağrılar, ilerleyen yaşlarda ciddi zorluklardan sadece birkaç tanesidir, orta yaşlardaki insanların bunlara yakalanma riski yüksektir. Geniş damarlar (varikozitet) sık olan problemdir ve insanların %10’unda oluşur. Damarların genişlemesiyle, ayaklar şişmeye başlar, ağırlık hissi, ağrılar ve bazen kramplar artar. Zamanla daha çok damar genişler, ağrılar artar ve ızdırap dolu zorlu bir dönem başlar.

Kronik damar zayıflığı (insufisiyensinin) oluşumunu, pıhtılaşma gibi bazı komplikasyonları önlenmek için doğru önlemleri almamız gerekir.