Çay Ağacı SOS Serumu Kullananalar

Çay Ağacı SOS Serumu Kullananalar

ÇAY AĞACI SOS SERUMU KULLANICI YORUMLARI

Selam ben Zeynep A. öncelikle farmasiye güzel ürünlerinden dolayı teşekkür ederim ürünlerin çoğunu kullanıyorum ve beğeniyorum hepsi birbirinden güzel en beğendiğim ise çay ağacı yağlı sos serum sivilce ye çok iyi etki ediyor oğlumun alnın da baya bi vardı buda oğlumu rahatsız ediyordu düzenli olarak kendim uyguladım sivilcelerden de kurtuldu artık çıkmıyor sıktığı sivilcelerin izleri kalmıştı onun içinde serumu kullanmaya devam ettim ve çok büyük oranda faydasını gördüm ayrıca çay ağacı yağlı krem de bir çok şeye iyi geliyor yara iyileştirici ve leke giderici sivilceyle de iyi geliyor daha bir çok ürün güzel hangi birini anlatayım Kisacası kullanıyorum yakınlarıma arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum iyi günler diliyorum.

Merhaba Ben Fatoş K. artık amonyaklı cif tencere, tavama kullanmıyorum…. Çok amaçlı deterjanımı gönül rahatlığıyla, her yerde kullanıyorum. Banyoda, mutfakta, koltuk, halı yıkamada, kokusuda güzel, marifetide…

Farmasi Üyelik

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No

Çay Ağacı Yağının Sivilcelere Faydaları

Çay ağacı yağı sivilce konusunda oldukça olumlu etkileri olan bir yağdır. Sivilceler için çay ağacı yağı kullanan bir çok insan çay ağacı yağının sivilceler üzerindeki olumlu etkilerini paylaşmaktadır. Sivilce (akne) ve siyah noktalara neden olan “p. acnes” bakterisi üzerinde benzoyl peroxide gibi etkileri olduğu iddia edilmektedir. Sivilceli ciltlerin bakımında çay ağacı yağından faydalanılabilir.

Çay Ağacı Yağının Uçuğa Faydaları

Uçuk yani “herpes simpleks” sinir hücrelerine yerleşen bir virüstür. İnsan bağışıklık sistemi zayıfladığında kendisini göstererek etkin hale gelir. Uçuk bulaşıcı bir virüstür, bu yüzden uçuk olan kişilerle öpüşmekten kaçınmalısınız. Eğer dudağınızda uçuk çıktıysa muhakkak doktor muayenesi olmalısınız. Çay ağacı yağı uçuğa karşı etkili bir yağdır, virüsün yayılmasını engelleyici özellikleri bilinmektedir, uçuk olan bölgeye çay ağacı yağını özellikle shea butter (shea yağı) ile seyrelterek uygulayabilirsiniz.ı

Çay Ağacı Yağının Faydası

Çay ağacı yağı bir çok cilt probleminde insanlar tarafında oldukça sık kullanılan bir yağdır. Ancak yazımıza girerken sizleri uyarmak isteriz ki, çay ağacı yağı asla ilaç değildir ve ilaçlara alternatif olarak kullanılamaz. Çeşitli kaynaklardan okuduğunuz çay ağacı yağı faydaları ile ilgili yazılar ve bu yağı veya çay ağacı yağlı ürünleri satanların yaptıkları abartılı yönlendirmelere inanmayın. Cilt rahatsızlıkları için muhakkak uzman bir dermatoloğa muayene olmanızda fayda var.

Online Sipariş Formu

Ad/Soyad (gerekli)

E-posta (gerekli)

İl/İlçe

Cep No